Meie lugu ja väärtused

 

Meie lugu

Blue Fire lugu sai alguse koroonakriisi aegu 2020 kevadel, kui vanalinnas kohtusid Heikki ja Olavi ning tõdesid, et lisaks üritustele ning kommunikatsioonile peaks klientidele pakkuma rohkem täisteenust personali vallas, mis aitaks firmas rohkem inimesi omavahel liita. Nimeks võeti Blue Fire, mis sümboliseerib keevitustuld erinevate osade liitmisel ühtseks tervikuks. Me näeme, et Blue Fire esmalt kaardistab firma võimalused, koostab plaani tuues kaasa puuduolevad kompetentsid ning pakub välja alternatiivsed lahendused personali vallas.

Meie väärtused

Me oleme lihtsad, kastist väljas, räägime asjast otse ja tegutseme kiiresti. Meie väärtused on professionaalsus, loomingulisus, usaldusväärsus ja tulemustele orienteeritus. Meid iseloomustab hea huumorisoon, mis aitab paljudes olukordades.

“Probleem on võimalus. Me ei ennusta tulevikku vaid me loome tulevikku. Kastist väljas mõtlemine toob lahenduse. Kerge kiiks aitab.”

Olavi Andla

“Hea PR on nagu karp šokolaadi. Sa näed ilusat karpi, tahad seda omale. Saad kätte, avad, maitsed ning ei saa pidama enne, kui pool otsas on. Seejärel helistad kõikidele sõpradele ja korraldad peo. Homme räägib sellest pool linna.”

Heikki Sal-Saller

Kastist väljas olevad mõtted toovad kiiremini ärikasvu

Kontakt

Kasvuagentuur Blue Fire

Bensiini 5, Tallinn

Kontaktisik Olavi Andla 5107 010

info@bluefire.ee