Meie lugu ja väärtused

 

Meie lugu

Kasvuagentuuri Blue Fire lugu sai alguse koroonakriisi aegu 2020 kevadel, kui vanalinnas kohtusid Heikki ja Olavi ning tõdesid, et lisaks üritustele ning kommunikatsioonile peaks klientidele pakkuma rohkem täisteenust, mis aitaks süstematiseeritult kasvada. Selle mõttega tulid kaasa finantsnõustaja Imre ja organisatsiooniarendaja Margus ning suviste mõttetalgute käigus sündis idee pakkuda firmadele ärikasvu one stop shopi. Kolm päeva hiljem liitus tiimiga naiselikust energiast pakatav ja HRi tarkustega laetud särasilmne Jelena. Nimeks võeti Blue Fire, mis sümboliseerib keevitustuld erinevate osade liitmisel ühtseks tervikuks. Me näeme, et Blue Fire esmalt kaardistab firma võimalused, koostab plaani tuues kaasa puuduolevad kompetentsid ning pakub välja alternatiivsed lahendused ärikasvuks. Et plaan ei jääks meilboksi või paberile, aitame seda ka ellu viia. Ettevõte vajab kasvuks laiapõhjalist ning eri sektorite kogemusega partnerit, kes aitab juhtidel ettevõtteid kasvatada. 

Meie väärtused

Me oleme lihtsad, kastist väljas, räägime asjast otse ja tegutseme kiiresti. Meie väärtused on professionaalsus, loomingulisus, usaldusväärsus ja tulemustele orienteeritus. Meid iseloomustab hea huumorisoon, mis aitab paljudes olukordades.

“Probleem on võimalus. Me ei ennusta tulevikku vaid me loome tulevikku. Kastist väljas mõtlemine toob lahenduse. Kerge kiiks aitab.”

Olavi Andla

“Hea PR on nagu karp šokolaadi. Sa näed ilusat karpi, tahad seda omale. Saad kätte, avad, maitsed ning ei saa pidama enne, kui pool otsas on. Seejärel helistad kõikidele sõpradele ja korraldad peo. Homme räägib sellest pool linna.”

Heikki Sal-Saller

Blue Club

Blue Club’is Tallinna vanalinnas aadressil Olevimägi 16 kohtume eri alade särasilmsete inimestega, kelle kogemused innustavad ja toetavad arengut. Katuseklubis ammutame uusi teadmisi ning vahetame kogemusi vabas õhkkonnas. Kasvuagentuur Blue Fire hindab kõrgelt mitteformaalset suhtlust, mille käigus luuakse uusi kontakte ja tekib sünergia.

Ühiskondlik panus

Blue Fire annab panuse Eesti haridusse, kus õpetatakse välja tulevikutegijaid ja ärikasvatajaid. Oleme jõu ja nõuga abiks neil, kes oma tegevuses lähtuvad äri kasvatamisest, töötajate arendamisest ja Eesti konkurentsivõime suurendamisest üleilmsel turul. 

Kastist väljas olevad mõtted toovad kiiremini ärikasvu

Kontakt

Kasvuagentuur Blue Fire

Olevimägi 16, Tallinn, 10123

Kontaktisik Olavi Andla 5107 010

info@bluefire.ee