Meeskond

Professionaalidena on meil kõigil 20 aastane kogemus oma alal

MEESKOND

Imre Noorkikas

Finantsjuhtimine ja ettevõtte väärtuse kasvatamine. Imre on töötanud ligi 20 aasta finantssektoris, olles seotud nii ettevõtete finantseerimise kui ka igapäevase finantsjuhtimisega. Viimased aastad on Imre tegelenud väike- ja keskmise suurusega ettevõtete finantsjuhtimisega, kapitali kaasamise ning väärtuse hindamisega.

imre@bluefire.ee

Olavi Andla

Reklaam ja bränding, üritused, töötajate motiveerimine. Olavi on töötanud produtsendina tele- ja filmimaastikul, projektijuhina reklaamiagentuurides, toote- ja turundusjuhina tootmisfirmas ning viimased 15 aastat ürituskorralduse ja turismimeelelahutuse agentuuris.

info@bluefire.ee

5107 010

Heikki Sal-Saller

Tööandja bränding ja mainekujundus. Heikki on töötanud üle 20 aasta kommunikatsioonibüroodes, konsulteerinud ehitus-, tehnoloogia-, finantskommunikatsiooni-, kaubandus- ja turismifirmasid ning startupe. On olnud tehnikaajakirjanik, turundusjuht ja töötanud ka teleriparandajana.

heikki@bluefire.ee

Margus Liivamägi

Organisatsiooni ja müügi arendus, juhtide coachiv mentorlus. 20 aastat uute toodete arenduse ja turule toomise kogemust tootmisettevõtetes, teenuse disain, inimeste värbamine, juhtimine ja motiveerimine. Ettevõtte kuvandi loomine ja arendamine.

margus@bluefire.ee

Ingrid Joost

 Protsesside digitaliseerimise juht

 

 

Kasvuagentuuri Blue Fire spekter on laiem, vajadusel liituvad teiste alade karismaatilised asjatundjad.